fbpx
0 850 885 00 07
HMS Otel Programı Yardım Sayfaları
Yazdır

Hangi Kanallar ile Çalışıyoruz

Kanal Yönetici kullanımı neden önemlidir?

Kanal yöneticisi hizmeti otellerin odalarını online satış kanalları (OTA) üzerinden satışa sunabilmesi için geliştirilmiş otel programı otomasyonudur. Otelinizi online satış kanallarına manuel olarak ekleyebilirsiniz fakat birden fazla satış kanalı ile çalıştığınız bir senaryoda oda fiyatlarınızı ve oda müsaitliklerini tek tek yönetmeniz çok fazla zaman kaybetmenize yol açacaktır. Bu noktada HMS Kanal yöneticisi hizmeti size tüm oda müsaitlikleri ve fiyatlarını tek bir ekrandan yönetme imkanı sunuyor.

HMS Kanal Yöneticisi ile neler yapabilirsiniz?

 

HMS kanal yöneticisi genel olarak size şu özellikleri sunmaktadır;

Senkronizasyon

 

Takvim senkronizasyonu ile odalarınızın müsaitlik durumları çalıştığınız online satış kanalları ile sürekli senkronizasyon halinde olur.

Oda Fiyatlandırma

 

Online satış kanallarında satışa açmış olduğunuz odalarınızın kişi yada oda bazlı fiyatlandırması

 

Online Rezervasyon

Online satış kanallarından gelen rezervasyonları yönetebileceğiniz kanal yöneticisi arabiriminde kolayca otel programına aktarım yapılabilmektedir.

Kısıtlamalar

Dönemsel ve periyodlar halinde minimum ve maksimum konaklama, özel kısıtlamalar ve satışa kapatma işlemleri

İade Politikaları

Odalarınızın online satış kanalları üzerindeki iade politikalarını kolay HMS Kanal yöneticisi üzerinden organize edebilirsiniz.

Döviz Yönetimi

HMS kanal yöneticisi ile online satış kanalları üzerindeki oda fiyatlarını ve döviz kurlarını sürekli güncel olarak alabilirsiniz.

 

HMS Kanal Yöneticisi Hangi Online Satış Kanallarını Destekliyor?

Hotel2Sejour EntegrasyonuHMS Kanal yöneticisi dünyanın en popüler online satış kanalları ile entegredir. Bu online satış kanallarından önde gelenleri aşağıdadır.

Booking, expedia, airbnb, agoda, ets tur, otelz, tatil.com, odamax, gezinomi, only-apartments, housetrip, ostrovok.ru, bemyguest, bedandbreakfast, 9flats, wimdu, waytostay, vrbo, trip.com, toprural, spainholiday, rentalhomes, ownerdirect, inhores, hotelspro, hotelbeds, hotel2sejour, homelidays, homeaway, holidaylettings, cities reference, flipkey

HMS Kanal yönetimi olarak her geçen gün portföyümüze yeni online satış kanalları eklemekteyiz. 

İçindekiler