fbpx
0 850 885 00 07
HMS Otel Programı Yardım Sayfaları
Yazdır

Kanal Yönetimi Nedir?

Kanal Yönetimi

Kanal yöneticisi, bir yada daha fazla Online satış kanallarında (OTA) odalarını satışa sunmanızı sağlayan bir otomasyon sistemidir. Kanal yöneticisi odalarınızın müsaitlik durumu ve fiyatlarını 7/24 saat sizin belirlediğiniz kritelerde otomatik olarak senkronize etmektedir.

Kanaldan Gelen Rezervasyonların Yönetimi

HMS Otel Programı ve kanal yöneticisinin size sunduğu kanal rezervasyon ekranı ile pratik bir şekilde gelen rezervasyonları görüntüleyebilirsiniz. Kolay bir kaç adımda ekstra efor sarfetmeden gelen rezervasyonu otel programına işleyebilirsiniz. Kanal yönetim işlemlerinin nasıl yapıldığına dair videomuzu inceleyebilirsiniz.

Kanal Yöneticisi Avantajları

Kanal yöneticisi kullanmanın en büyük avantajı otelinizin odalarını tüm dünyaya açarak daha fazla görülebilir olmanızdır. Kanal yöneticisi bu süreçte sizin yerinize neredeyse tüm işlemleri gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

 

Over booking gibi aynı odanın birden fazla kanalda satılması durumunu tamamen ortadan kaldırır. Örneğin booking üzerinden gelen bir rezervasyon olduğunda diğer bağlı olduğunuz kanallardan oda müsaitliğiniz otomatik olarak kaldırılır. Böylece çifte rezervasyon almak artık kabusunuz olmaktan çıkar.

İçindekiler