fbpx
0 850 885 00 07

Hms Otel Programını Seçmeniz için 10 Ayrıcalıklı Sebep

1.Bulut Tabanlı Otel Programı

Türkiye’nin ilk bulut tabanlı otel yönetim sistemi olan HMS otel yönetim sistemi sayesinde otelinizi istediğiniz her alandan yönetebilir, teknolojinin gerisinde kalmış masaüstü sistemlere veda edebilirsiniz.

2. Yerli Yazılım

Tamamen yerli bir marka olan HMS otel yönetim sistemi Türk yazılımcılar tarafından geliştirilip iç pazarda ki ihtiyaçlara istinaden yüzlerce kullanıcı ile çalışmalarına devam etmektedir.

3. İstediğiniz Yerden Yönetin

Mobil uyumluluğu sayesinde tatildeyken, seyahate çıkarken, kendinize vakit ayırdığınız zamanlarda otelinize istediğiniz her konumdan ulaşabilir ve kolaylıkla yönetebilirsiniz.

4. Ekonomik

Bütçenize uyan farklı fiyat opsiyonları ile HMS otel yönetim sistemi bütçenize uygun paketler sunmaktadır.

5. Sınırsız Kanal Entegrasyonu

HMS kanal yönetim sistemi sayesinde dilediğiniz zaman istediğiniz satış kanalı ile anlaşma yapabilir ve bunların yönetimindeki iş yükü, zaman kaybı gibi olumsuz etmenleri ortadan kaldırabilirsiniz.

6. Tüm İhtiyaçlara Tek Çözüm

Ön büro, ön muhasebe, stok takibi, gider takibi gibi farklı departmanların yönetimini tek bir sisteme
indirgeyen HMS yönetim sistemi sayesinde otelinizi yönetmek oldukça kolay hale gelecektir.

7. Kolay KBS Bildirimi

Ciddi bir sorumluluk gerektiren kimlik bildirim işlemi HMS otel yönetim sistemi sayesinde otomatik olarak yapılır ve sıfır hata ile güvenli bir şekilde işleminiz tamamlamış olur.

8. Güvenli

Verilerinizi saklamanın en güvenilir yolu olan bulut sunucular sayesinde işletmeye ait tüm datalarınızı kaybetme riski olmadan güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

9. Ayrıcalıklı Misafir Deneyimleri

Misafir ilişkileri gibi gelişmiş modüllere sahip HMS otel yönetim sistemi sayesinde misafir deneyimlerini kalıcı hale getirebilir ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

10. Tüm Hizmetler için Tek Paket

Otelinizdeki tüm ihtiyacın giderilmesine yönelik yazılım çalışması sağlayan HMS otel yönetim sistemi sayesinde otel programı, kanal yöneticisi, anlık kimlik bildirim sistemi, misafir ilişkileri, rakip firma analizi gibi bir çok modül sizler için tek bir protalda hizmete sunulmuştur.

Sizde otelinizin yönetiminde kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız HMS otel yönetim sistemi ile
iletişime geçmek çok kolay.
 
Talep oluşturun anında temsilcilerimiz sizinle irtibata geçsin.