HMS Otel Programı ve Kanal Yöneticisi

Online Rezervasyon Modülümüz Hakkında Bilgiler

Online rezervasyon modülü entegrasyon süreci nasıl ilerler?
Online rezervasyonu modülü size özel bir web adresi üretilerek Otel Programınız üzerinden otomatik olarak oluşturulmaktadır. Bu web adresini, otelinizin web sitesine bir reservasyon yapma butonu ekleyerek yönlendirebilir, web sitenize iframe olarak ekleyebilirsiniz.

Diğer online kanallara entegremi çalışır?
Online rezervasyon modülünüz HMS Otel Programı ile entegre olarak çalıştığı için diğer tüm kanallarda olduğu gibi ortak bir noktadan fiyatları, müsaitlikleri ve kısıtlamaları alacaktır. Bu sayede diğer tüm kanallarla eşzamanlı bir biçimde çalışır.

Online Rezervasyon Modülü ile gelen rezervasyonlarda tahsilat işlemi nasıl gerçekleştirilir?
Online rezervasyon modülü üzerinden rezervasyon yapıldığı sırada ödeme ekranında görüntülenecek olan ödeme tiplerini HMS Otel Programı üzerinden belirleyebilirsiniz. Ödeme ekranında seçilen ödeme tipine göre havale bilgileri ekranda görüntülenebilir, kredi kartı bilgileri Otel Programınıza gönderilebilir, online POS sistemi ile rezervasyon oluşturma sırasında tahsilat yapılabilir.

İptal olduğunda nasıl bir işlem olur?
Online rezervasyon modülü üzerinden yapılan rezervasyonların iptali sonrası sisteme iptali düşecek ve kanallara ilgili tarihler ve oda tipi için müsaitliğiniz artırılarak tekrar gönderilecektir.

Misafire ve otel yetkilisine Online Rezervasyon Modülü üzerinden gelen rezervasyon için nasıl bir bilgilendirme sağlanıyor?
Misafire rezervasyon bilgilerini içeren bir mail gönderilmektedir. Rezervasyon bilgilerinin altında yer alan link üzerinden daha ayrıntılı bir rezervasyon detayı görüntülenebilir, İade Edilebilir fiyat planı kullanılması halinde rezervasyon iptali sağlanabilir.Otel yetkilisine ise mail ve otel programına bildirim gönderilmektedir. Tarayıcı bildirimleri açılması halinde akıllı telefonlar üzerinden de bildirimlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Rezervasyon detaylarını ise programınız ve gelen mail üzerinden bulabilirsiniz.

İade edilemez edilebilir fiyatlar belirlenebiliyor mu?
HMS Otel Programı üzerinde kullandığınız fiyat planları Online Rezervasyon sistemine de yansımaktadır. Böylece kullandığınız iade edilebilir ve iade edilemez fiyatlar üzerinden rezervasyon alabilirsiniz.

Exit mobile version